go to top

Wie wij zijn

Als grootste zakelijke netwerk van Amsterdam kent ORAM de issues van de stad en zet zich in voor een goed ondernemersklimaat in de Metropoolregio. 

De leden zijn een mooie afspiegeling van ondernemend Amsterdam. Het zijn bedrijven in de zakelijke dienstverlening, logistiek, creatieve industrie, ICT, haven en industrie. Bij ORAM vinden zij verbinding.

Met 600 actieve leden zijn we een veelzijdig netwerk. Jaarlijks organiseren we meer dan 30 bijeenkomsten, zoals businesslunches, netwerkborrels en kennissessies.

Geworteld in Amsterdam heeft ORAM de positie om met een sterke lobby de ondernemers hier vooruit te helpen.

Als branchevereniging voor de haven zitten we aan tafel met alle belangrijke beslissers en dragen we direct bij aan een gezonde groei van de haven.

Ons Bestuur

Het Algemeen Bestuur (AB) van ORAM is een representatie van de leden; ondernemers die  zich actief en belangeloos inzetten voor een goed ondernemersklimaat in de Amsterdamse regio. Samen beschikken de bestuursleden over een enorm netwerk van zakelijke contacten. De samenstelling van het bestuur weerspiegelt de diversiteit van ons ledenbestand. Het AB kijkt daarnaast op hoofdlijnen naar beleid en strategie. In het Dagelijks Bestuur (DB) zijn de voorzitter, penningmeester en enkele AB-leden vertegenwoordigd. Zij zijn verantwoordelijk voor de organisatie van de vereniging.

Paul Wevers\ Voorzitter

06 1131 0310
wevers@oram.nl

Luc Beyer\ Penningmeester

06 5150 4109
lucbeyer@gmail.com

André Gaastra\ Gaastra advocaten, DGA

06 2931 3120
agaastra@ga-law.eu

Bastiaan Geurts\ Stern Groep NV, directeur Concern Relaties & Communicatie | DB-lid

06 5158 6340
bastiaan@stern.nl

Kees Jan Hendriks\ C.J, Hendriks Expeditie- en Veembedrijf, DGA


bestuur@oram.nl

Peter Loonen\ VCK Holding BV, managing director | DB-lid

020 587 7877
p.loonen@vck.nl

Jaap van Rhijn\ Cordaan, Programmadirecteur herontwikkeling

06 5398 0818
bestuur@oram.nl

Graham Wastell\ Silver Star Agencies, CEO | DB-lid

06 2123 2366
bestuur@oram.nl

Peter van Wessel\ Oiltanking Europe BV, Regional director

020 333 8385
peter.van.wessel@oiltanking.com

Luc Bol\ Tata Steel IJmuiden, Director Manufacturing Iron & Steel

0251 492 362
Luc.Bol@tatasteeleurope.com

Maarten Boot\ Cargill BV, Manager Freight Trading Amsterdam

020 500 6033
Maarten_Boot@cargill.com

Ons Team

Met ons team van medewerkers zetten wij ons elke dag in voor onze leden. We onderhouden contact met leden en overheden, organiseren netwerkbijeenkomsten, maken ons sterk voor belangrijke lobbydossiers en zetten ons voortdurend in voor een nog beter en interessanter netwerk.

Kees Noorman \ Algemeen directeur

06 2051 5586 / noorman@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Algemeen beleid en strategie ORAM, beleid en strategie ORAM havenbranchevereniging, bedrijfsvoering ORAM

Frijkje Bakker \ Communicatie

06 5756 6899 / bakker@oram.nl

Verantwoordelijk voor: pers en pr,  externe en ledencommunicatie

Giulietta Cohen \ Adviseur energie, duurzaamheid en milieu

06 4208 1141 / cohen@oram.nl

Verantwoordelijk voor:  duurzaamheidsbeleid, energietransitie, energiebesparing, milieuregelgeving, haven-energiebeleid, acquisitie

Jurriaan van den Eijkhof \ Adviseur ruimte

06 5412 5315 / vdeijkhof@oram.nl

Verantwoordelijk voor:  stedelijke ontwikkeling, ruimtelijk-economische visies en plannen, De Ondernemende Stad

Annemarie Haasjes \ Office manager

020 627 3706 / 06 5026 0209
ahaasjes@amports.nl

Verantwoordelijk voor: office management, Amports-activiteiten, Amports-leden

Ninie Lie \ Secretaresse

06 5087 8433 / lie@oram.nl

Verantwoordelijk voor: secretariaat, leden-administratie, communicatie-uitvoering

Anouk de Morree \ Adviseur haven

06 1028 2625 / demorree@oram.nl

Verantwoordelijk voor:  havenbranchevereniging, beleid en lobby haven, regelgeving en toezicht, Amports strategie en ledenbeheer

Lisa Prins \ Eventmanager

06 1229 6930 / prins@oram.nl

Verantwoordelijk voor: ontwikkeling optimaal netwerken, netwerkbijeenkomsten, Jong Ondernemend Amsterdam 

Menno van der Valk \ Adviseur bereikbaarheid

06 4714 6492 / vdvalk@oram.nl

Verantwoordelijk voor: mobiliteit en bereikbaarheid, Zuidas, gebiedsmanagement, relatiebeheer en Jong Ondernemend Amsterdam 

TwitterTwitter

RT @VEMW: 'Het Klimaatakkoord biedt een kans, laten we die kans met zijn allen grijpen', concludeerde algemeen directeur @Hans_Gruenfeld va…

ORAM leden