Vereniging 22 september 2021

Vacature: Communicatie & Events medewerker

Zie jij jezelf hier al tussen staan? 
Werken bij ORAM – Ondernemend Amsterdam betekent dat je, samen met je collega’s, bijdraagt aan de belangenbehartiging van 600 aangesloten bedrijven uit de Metropoolregio Amsterdam. Bij ORAM ontmoet je heel veel verschillende mensen, maak je deel uit van een leuk team, kun je jezelf ontwikkelen en persoonlijk waarde toevoegen aan de vereniging. En met jou erbij is ons elftal compleet!  

600 leden betekent minstens 600 verhalen die we graag willen delen op onze kanalen. ORAM zoekt daarom versterking in de vorm van een Communicatie & Events medewerker (24 uur p/w). Je creëert creatieve content voor onze leden en daarnaast krijg je een belangrijke rol in de organisatie en uitvoering van events die wij voor onze leden organiseren. 

We zoeken een (young) professional met sterke communicatieve vaardigheden, zowel in persoon als op ‘papier’. Je maakt makkelijk contact en met je nieuwsgierige aard vind je het leuk om de leden te leren kennen. Dus: heb je een vlotte pen en ben je goed thuis op social media? Draai je bovendien je hand niet om voor het maken van een snelle foto- of videoproductie (of ben je bereid daarvoor een training te volgen)? Heb je sterke organisatorische vaardigheden en ben je creatief? In staat en bereid om proactief mee te denken over uitingen en events? Voldoende ambitie om een zelfstandige rol in te vullen en verder uit te bouwen?  

Neem contact op met communicatiemanager Janneke Stokroos èn stuur je filmpje of brief zo snel mogelijk naar stokroos@oram.nl of app het naar 06 1284 3436. De gesprekken vinden plaats in de tweede helft van oktober.