go to top

ORAM-team schittert bij Damloop by Night

24 september 2015

Op 19 september liepen de ORAM-medewerkers de Damloop by Night (8 km). En dat ging supergoed. Alle deelnemers waren binnen het uur binnen. Collega Rein Aarts werd zelfs 10e van de 280 deelnemers.

DamloopWe liepen net als vorig jaar voor Metakids. Metakids wil onderzoek naar stofwisselingsziekten bij kinderen bevorderen. Stofwisselingsziekte is op dit moment doodsoorzaak nummer 1 bij kinderen in Nederland.

In totaal haalde Metakids 38.000,- euro op met de Dam tot Damloop. ORAM was goed voor 10% van het bedrag met een opbrengst van 3815,- aan sponsorgelden.

Wij willen onze leden en relaties die zo gul gedoneerd hebben, dan ook heel hartelijk bedanken. Onder de sponsoren verlootten we prijzen van leden. Ook deze leden enorm bedankt. Fantastisch om te merken dat de leden van onze vereniging zich zo inzetten voor Metakids. Bedankt en tot volgend jaar!
Frijkje Bakker