
We hadden elkaar uiteraard liever live ontmoet met een gezellige borrel en gehoopt de coronaperikelen achter ons te kunnen laten in het oude jaar. Ondanks dat beginnen we bij ORAM met veel plezier en enthousiasme aan 2022.
We hebben ook geleerd dat juist online bijeenkomsten een snelle manier zijn om te leren, te ontdekken en kennis te maken. Daarom blijven we voorlopig doorgaan met online ledenevents en vieren we samen met jullie op deze wijze het nieuwe jaar.
Met onze voorzitter Paul Wevers blikken we vooruit en gaan daarna uiteen in breakouts om elkaar te ontmoeten, ervaringen te delen en vooruit te kijken naar het nieuwe jaar! Hiervoor delen we voorafgaand een aantal vragen en stellingen over de lessen uit 2021 en de uitdagingen die aankomend jaar voor ons liggen.
Wacht niet langer en meld je nu aan. Wij zitten met veel plezier klaar in MS Teams om jullie online te ontvangen op dinsdag 11 januari om 10.00 uur.
Ben jij er ook bij op 11 januari?