go to top

Wie wij zijn

Als grootste zakelijke netwerk van Amsterdam kennen we de issues van de stad en zetten we ons in voor een goed ondernemersklimaat in de Metropoolregio. 

De leden zijn een mooie afspiegeling van ondernemend Amsterdam. Het zijn bedrijven in de zakelijke dienstverlening, logistiek, creatieve industrie, ICT, haven en industrie. Bij ORAM vinden zij verbinding.

Met 600 actieve leden zijn we een veelzijdig netwerk. Jaarlijks organiseren we meer dan 30 bijeenkomsten, zoals businesslunches, netwerkborrels en kennissessies.

Geworteld in Amsterdam heeft ORAM de positie om met een sterke lobby de ondernemers hier vooruit te helpen.

Als branchevereniging voor de haven zitten we aan tafel met alle belangrijke beslissers en dragen we direct bij aan een gezonde groei van de haven.

Wij hebben een vacature: Adviseur ondernemersklimaat

In 2017 bestaat ORAM 100 jaar

Ons Bestuur

Het Algemeen Bestuur (AB) van ORAM is een representatie van de leden; ondernemers die  zich actief en belangeloos inzetten voor een goed ondernemersklimaat in de Amsterdamse regio. Samen beschikken de bestuursleden over een enorm netwerk van zakelijke contacten. De samenstelling van het bestuur weerspiegelt de diversiteit van ons ledenbestand. Het AB kijkt daarnaast op hoofdlijnen naar beleid en strategie. In het Dagelijks Bestuur (DB) zijn de voorzitter, penningmeester en enkele AB-leden vertegenwoordigd. Zij zijn verantwoordelijk voor de organisatie van de vereniging.

Paul Wevers\ Voorzitter

06 1131 0310
wevers@oram.nl

Luc Beyer\ Penningmeester

06 5150 4109
lucbeyer@gmail.com

André Gaastra\ Gaastra advocaten, DGA

06 2931 3120
agaastra@ga-law.eu

Bastiaan Geurts\ Stern Groep NV, directeur Concern Relaties & Communicatie | DB-lid

06 5158 6340
bastiaan@stern.nl

Rob Hansen\ Cargill BV, directeur

020 500 6117
bestuur@oram.nl

Kees Jan Hendriks\ C.J, Hendriks Expeditie- en Veembedrijf, DGA


bestuur@oram.nl

Peter Loonen\ VCK Holding BV, managing director | DB-lid

020 587 7877
p.loonen@vck.nl

Annemarie Manger\ Tata Steel IJmuiden BV, director Engineering en Site Services

0251 492 194
annemarie.manger@tatasteel.com

Jaap van Rhijn\ Colliers International Real Estate BV, CEO

06 5398 0818
bestuur@oram.nl

Graham Wastell\ Silver Star Agencies, CEO | DB-lid

06 2123 2366
bestuur@oram.nl

Peter van Wessel\ Oiltanking Europe BV, Regional director

020 333 8385
peter.van.wessel@oiltanking.com

Ons Team

Met ons team van medewerkers zetten wij ons elke dag in voor onze leden. We onderhouden contact met leden en overheden, organiseren netwerkbijeenkomsten, maken ons sterk voor belangrijke lobbydossiers en zetten ons voortdurend in voor een nog beter en interessanter netwerk.

Kees Noorman \ Algemeen directeur

06 2051 5586 / noorman@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Algemeen beleid en strategie ORAM,  Beleid en strategie ORAM havenbranchevereniging, Bedrijfsvoering ORAM

Rein Aarts \ Adjunct-directeur

06 1216 1083 / aarts@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Lobby Amsterdamse thema’s en ondernemersklimaat, Duurzaamheid/ Milieu, Schiphol, Netwerkbijeenkomsten, Stichting Energie-inkoop Amsterdam (SIEA)

Frijkje Bakker \ Communicatie

06 5756 6899 / bakker@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Pers en pr, Externe communicatie, Netwerkbijeenkomsten

Giulietta Cohen \ Adviseur haven

06 4208 1141 / cohen@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Arbeidsmarkt & opleidingen (HRM kring), Commissie: Cacao, Douane, Olie & kolen, Platform Regionale Havenstrategie, Scheepsagenten, Duurzaamheid, Havenmonitor Level playing field

Jurriaan van den Eijkhof \ Adviseur haven

06 5412 5315 / vdeijkhof@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Ruimtelijk-economische visies, Omgevingswet, Hembrugterrein, Sprong over het IJ en Zuidas

Annemarie Haasjes \ Office manager

020 627 3706 / 06 5026 0209
ahaasjes@amports.nl

Verantwoordelijk voor: office management, Amports-activiteiten, Havengildediner

Ninie Lie \ Secretaresse

06 5087 8433 / lie@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Secretariaat, Leden-administratie, Communicatie-uitvoering, BIC-code 

Anouk de Morree \ Adviseur haven

06 1028 2625 / demorree@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Havenlobby, Consultatie haventarieven, Beleid sector scheepsagenten, Douanebeleid, Beleid scheepsbewegingen

Roel Mostert \ Programmamanager 100 jaar ORAM

06 2507 0504 / mostert@oram.nl

Verantwoordelijk voor: De Coalitie voor de Derde Gouden Eeuw en het programma 100 jaar ORAM

Lisa Prins \ Eventmanager

06 1229 6930 / prins@oram.nl

Verantwoordelijk voor: Netwerkbijeenkomsten

TwitterTwitter

RT @parool: Het Java-eiland krijgt definitief een fietsbrug naar Noord: https://t.co/ZOgCIywDsj https://t.co/ZLs3hffpBp

ORAM leden